همکاری با سازمان ها

 

در دنیای امروز با توجه به پیشرفت چشمگیر تجارت الکترونیک و گسترده شدن آن در بین همه قشرها و سنین مختلف، تبلیغات در فضای مجازی امری اجتناب ناپذیر و در عین حال موًثر در جذب مشتری و موفقیت بیشتر در تمامی زمینه های شغلی می باشد.

یکی از این نوع تبلیغات که امروزه با استقبال فراوانی از سوی صاحبان مشاغل به جهت در برنداشتن هیچ گونه هزینه ای جهت تبلیغات و از سوی کاربران به دلیل تخفیف های چشمگیر، تنوع محصولات و خدمات و نیز راحتی خرید روبرو شده، سایت هایی تحت عنوان تخفیف گروهی می باشند که با شناسایی بهترین مراکز عرضه کننده کالا و خدمات ضمن تبلیغات رایگان و گسترده در فضای مجازی در جذب مشتری بیشتر به صاحبان مشاغل کمک چشمگیری می کنند.

فروشگاه اینترنتی آف گیل، مفتخر است به عنوان اولین سایت تخصصی در زمینه تخفیف گروهی در سطح استان گیلان و با دیدگاه کمک به ارتقای سطح تجارت الکترونیک در سطح تمامی شهرهای استان همانند سایر استانها با تیمی متشکل از کارشناسان و بازاریابان مجرب و کارآزموده میزبان شما صاحبان مشاغل در تمامی اصناف باشد و از شما سروران گرامی دعوت به همکاری می نماید.

شما میتوانید جهت ارائه هرگونه محصول مجاز و یا خدمات خود از طریق سایت آف گیل با مشاوران سایت از طریق شماره پشتیبانی و یا فرم زیر تماس گرفته و از تبلیغات گسترده ما بهره مند شوید.

آدرس : گیلان - رشت - مسکن مهر - میدان دوم - سمت چپ - خیابان مهر 66 - ساختمان بهار 9 - طبقه اول - واحد 1 - تلفن : 01333433468
در صورت داشتن هر گونه شکایت با شماره پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید یا به آدرس ما مراجعه نمائید.